+38(097) 201 55 00
  • +38(0352) 25 17 26
  • +38(097) 201 55 88
Ваш кошик порожній
0
Запчастини
Широкий вибір запчастин за доступними цінами

Розкидачі добрив Amazone

Розкидачі мінеральних добрив Амазон бу

Amazone є великою і всесвітньо відомою компанією по виробництві розкидачів добрив, борон, посівних машин, апаратури для захисту рослин та ін. Вся с/г техніка Amazone характеризується високою якістю, хорошим сервісом, високою продуктивністю, наявністю захисного покриття у деталей, точністю в роботі.
Компанія пропонує цілу лінійку відцентрових розкидачів з простою конструкцією. Агрегати мають бункери глибокої витяжки без кутів і зварних швів, це забезпечує зісковзування добрив і полегшує очистку. Механізм розподілу складається з горизонтального диска і дозатора з живленням. Для виробництва агрегатів використовуються антикорозійні метали. Також використовується особливий метод фарбування, який забезпечує стійкість покриття.

Модельний ряд розкидачів Amazone

Розкидачі Amazone мають кілька модельних лінійок:

  1. Розкидачі ZA-M - дводискові, міцні, насадки встановлюються легко, контейнер можна збільшити більше ніж в 2 рази.
    Технічні характеристики розкидання Amazone ZA-M
    • місткість бункера, л - 800-1700, 1200-2700, 1500-3000;
    • ширина завантаження, м - 2,76;
    • ширина захвату, м - 10-36;
    • число оборотів диска, об/хв - 720.
  2. Розкидачі ZA-M Profi - мають кілька поліпшень в порівнянні з попередньою моделлю: систему Safety-Set (додатковий навіс) і оснащення зважувальним пристроєм.
  3. Розкидачі ZA-F - дводискові, обсяг контейнера 1000 л, ширина захвату 18 м, гідравліка.
  4. Розкидачі ZA-TS - є системи зважування, опції Safety-Set, регулювання дозування, система реакції на зміну кута роботи.
  5. Розкидачі ZA-X Perfect - дві заслінки регулюють дозу внесення, механізм управління розташований поза зоною забруднення.
  6. Розкидачі ZG-B - одні з найбільших, мають контейнер 5500-8200 л і відмінну ходову частину.
  7. Розкидачі ZG-TS - модель ще більша попередніх з гідравлічними гальмами, складними сходами, захистом від бруду, транспортером, підресорними дишлами.
  8. Розкидачі ZA-XW Perfect - найменші, застосовуються для роботи з технічними культурами: овочі, виноград, хміль та ін. Не обладнані гідравлічною і електронною системами.

Купити розкидач добрив Amazone (Амазон) бу за вигідною ціною Ви можете в нашому інтернет-магазині Marian.