+38(097) 201 55 88
  • +38(097) 201 02 01
  • +38(097) 201 55 00
Ваш кошик порожній
0
Увійти
Запчастини

Про нас

У 2002р. 15 липня в м. Тернопіль по вул. Гайова 54 Матичак Петро, Матичак Марія та Романевич Степан започаткували сімейний бізнес по продажу запчастин до с/г техніки .

Спершу це були запчастини до вітчизняних тракторів МТЗ, ПМЗ, Т-150, Т-40

- Комбайнів Нива, Колос

- Зерноочисної техніки ОВС

- Сівалок СЗ 3,6

- Картоплекопалок КТН

2003 рік став для нашої фірми також важливим, адже було прийнято рішення про розширення бізнесу і у м. Бережани, вул. Шевченка 55, Тернопільської області відкрилася перша філія.

 

Внаслідок плідної співпраці з господарствами Хмельницької обл., у 2006 році ми відкрили філію в м. Теофіполь, вул. Небесної Сотні 78 з двома торговими точками 

- Запчастини до с/г техніки

- Запчастини до КАМАЗ,МАЗ

З розвитком сільського господарства в Україні коли ФГ, СФГ, ПСП почали завозити трактори, комбайни , плуги, сівалки, прес-підбирачі та інше обладнання імпортного виробництва була необхідність у пошуку партнерів за кордону . Тому в 2007 році ми почали налагоджувати співпрацю з фірмами Польщі, Італії, Німеччини, Словакії, США.

У 2008 році на запит наших клієнтів ТОВ "Маріан" розпочала пошук та доставку с/г техніки з Німеччини. Тому і до цього часу завдяки нашим партнерам, нашим друзям ми продаємо якісну сервісовану вживану техніку з гарантією.

При наявності доброї техніки ми також почали надавати послуги по обробітку землі та збору врожаю сільгосппідприємствам , Тернопільської , Львівської, Хмельницької , Івано-Франківської областей.

Завдяки нашим високваліфікованим спеціалістам в 2015 році відкрився ще один напрямок діяльності, сервісне обслуговування пресс-підбирачів, комбайнів, ремонт решіт до комбайнів, переобладнання жаток.

У кінці 2016 року відкрили філію у м. Броди вул. Йозефа Рота 1А Львівської області.

Наступним кроком стало відкриття в травні 2017р. підприємства по гуртовому продажу запчастин. Завдяки цьому на даний момент в нашому арсеналі близько 2000 клієнтів по всій Україні.

Наша компанія завжди готова до співпраці з зацікавленими особами, індивідуальний підхід до кожного клієнта , допомога у виборі необхідних  товарів, гнучка система знижок. Це все надають наші фахівці. Заходьте на сайт, замовляйте запчастини і техніку. Високий результат вас приємно здивує.


 

 

 

 

 

 

 

 

...............